
У мережі спливло архівне відео із зіркою Comedy Club Андрієм Молочним, в якому він розповів про те, хто такі українці, передають Патріоти України.
Так, комік, який раніше заявив, що "по Києву натовпами ходять фашисти", у стендап-монолозі назвав свій народ веселим і гостинним. За словами Молочного, він весь час їсть галушки і сміється.
Крім того, Молочний додав, що українці – найдобріші і найкрасивіші. Вони люблять свою країну. І чим далі вони від України, тим сильніша у них любов. "Українці люблять свою країну. І зауважте, чим далі від неї, тим сильніше вони її люблять. Звідси висновок: найбільш велелюбні українці живуть у Нью-Йорку і Торонто. Вечорами вони збираються в барах, випивають, веселяться, танцюють, їдять галушки й сміються. Це у них називається – сумувати", – сказав комік.
Він зазначив, що коли українці починають жити у Європі, минає п'ять років і вони втрачають національні ознаки самобутності. Молочний також розповів, у чому виявляється їхнє оєвропеювання.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...