Хіти тижня. Ветеринар із зеленкою: Спливли нові факти про студента, який напав на Порошенка

З'явилася нова інформація про молоду людину, яка з зеленкою атакувала колишнього президента Петра Порошенко у Києві 24 серпня після Маршу захисників. Батько затриманого Іллі Пустовгара Петро телефоном сказав виданню Центр, що не розуміє, чому його син вчинив такий вчинок, передають Патріоти України.

За його словами, син був аполітичним, а після скандального вчинку сина йому довелося спілкуватися з СБУ. "Мій син взагалі був аполітичним. Для мене це був не те, що шок, я зараз в стані афекту. Я вже дав свідчення в СБУ. Сказав свої думки і припущення. Більше не буду нічого коментувати", - сказав Петро Пустовгар.

У свою чергу сусід Пустовгара розповів, що Ілля проживає разом з батьком Петром і навчається у ветеринарному технікумі. Що саме спонукало Пустовгара на такий вчинок, сусід теж не розуміє.
"У кожного в голові свої таргани, але він нормальною дитиною ріс, без мамки, батько сам його виростив. Чого його перемкнуло - не знаю", — заявив сусід Пустовгара.
Також він уточнив, що батько Іллі Петро ходив до церкви Аделаджі.

Атака з зеленкою на Порошенка

Нагадаємо, колишнього президента Пера Порошенка облили зеленкою у центрі Києва після Маршу захисників у вівторок, 24 серпня. Пізніше стало відомо про те, що поліція затримала чоловіка, який хлюпнув зеленкою В Петра Порошенка.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...