Хіти тижня. "Ветром голову надуло...", або "СБУ, сдавайтесь!": Російська співачка-сепаратистка продемонструвала нову грань божевілля

Одіозна російська співачка і прихильниця терористів Донбасу Юлія Чичеріна в соцмережі вибухнула погрозами на адресу СБУ.

Юлія Чичеріна

Увагу на нову скандальну заяву Чичеріної звернув в Twitter акаунт "1й антиреспубліканський", передають Патріоти України.

Чичеріна в соцмережі вибухнула черговим не надто адекватним постом. Прихильниця "Л/ДНР" звернулася до СБУ з вимогою "здаватися і здавати друзів". "Теперь я ловлю вас", - видала рокерша.

Далі вона написала марення, що складається з фейків російської пропаганди. "Заробитчане люди прагматичные и очень расчетливые, только это помогло им выжить исторически, просто так скакать никто не будет, чаек на майдане был волшебный, с наркотиками, для того, чтоб люди не хотели кушать и спать, а хотели только скакать и вместе взявшись за ручки ненавидеть ни о чем не подозревавших москалей. Рожденная в наркотическом угаре майданная власть теперь все видит через пелену ненависти и лжи, это как проклятие - пока майданутые у власти - Украина в катастрофе и время работает против нее, только под крылом России народ Украины сможет выздороветь, закончит скакать и ненавидеть, прогонит свои грезы о войне с русскими, о своем нескончаемом героизме и "европейскости", "укро-арийскости" по-над-усе, покается в мародерстве и убийствах, и возвратится на предприятия и в свои хутора", - видала пособниця терористів.

Про що вона конкретно говорить, зрозуміти дуже важко. Однак очевидно, що все її повідомлення просякнуте люттю щодо українського народу і навіть божевіллям.Соцмережі "підірвало" чергове "весняне загострення" у рокерші Чичеріної. Вони прийшли до висновку, що співачка сидить на важких наркотиках.

"Цей випадок занесуть до підручників з наркології", - висловив упевненість один з користувачів мережі.

"Я зламав очі", - скаржаться в коментарях.

Хіти тижня. ''Путин закончит, как Гитлер'': В Україні пообіцяли Росії парад ЗСУ в Москві (відео)

п’ятниця, 24 травень 2019, 1:00

Війна Росії проти України завершиться парадом української армії в столиці країни-агресора і судом над президентом РФ Володимиром Путіним. Таку заяву зробив в ефірі ObozTV депутат Верховної Ради України від фракції "Народний фронт", учасник війни на Дон...

Хіти тижня. Скрепний зашквар: "Светлана Дрюк поступила правильно!", або Як "Ополченочка" розколює "Л/ДНР"

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:35

​На окупованих територіях Донбасу розгорається скандал навколо прем’єри фільму “Ополченочка”. Цензура так званої “ЛНР” скасувала в Луганську передпоказ пропагандистського фільму, прем’єра якого повинна була відбутися 13 травня 2019 року. Причиною скасу...