Хіти тижня. Відкопали в шахтах? У мережу потрапило відео військової техніки, яку РФ відправляє на окупований Донбас

У мережі було опубліковано відео доставки на окуповану територію України військової техніки з Росії в 2014 році. Запис опублікував у себе в Twitter користувач "Конопляний Джмелик", передають Патріоти України.

"Гуманітарка Пу "шахтарям" Донбасу 2 вересня 2014 року, траса М04 Е40, між Краснодоном і Молодогвардійська. Розкопали в шахтах, ординці говорять", - зазначив користувач.

На відео помітно кілька десятків одиниць важкої техніки армії РФ, половина серед якої - танки. Крім цього, видно транспорт забезпечення - з паливом і завантажений боєприпасами. Також у техніці помічено велику кількість військових - російських окупантів, які відправляються на Донбас.

Слід зазначити, що за кадром на відеозапису пересічні росіяни - пасажири автобуса, з якого знімали колону, натхненно говорять про перекидання техніки в Україні та майбутні бої загарбників проти української армії.

Білорусь "палає" від пандемії, влада приховує кількість "вбитих" COVID-19

субота, 30 травень 2020, 17:35

Статистика смертей занижується у багато разів, переконують фахівці, навіть якщо кількість хворих у Білорусі не занижується. Станом на 30 травня у Білорусі зареєстровано 41 658 осіб з позитивним тестом на COVID-19. Свіжі дані оприлюднило міністерство ох...

Недалеко від Вроцлава: У Польщі в ДТП загинув українець

субота, 30 травень 2020, 16:45

Генеральне консульство України в Кракові вживає заходів з розшуку родичів загиблого громадянина України. Недалеко від міста Вроцлав у Польщі 29 травня в дорожньо-транспортній пригоді загинув громадянин України. Про це повідомив директор департаменту ко...