Хіти тижня. Відкриття приголомшило науковців: На Черкащині знайшли могилу Богдана Хмельницького (відео)

Масштабні пошуки за допомогою археологів, геофізиків та істориків тривали більше півроку і виявили докази, на які ніхто вже і не розраховував.

Під храмом Суботова українські геофізики за допомогою геолокаторів виявили контури склепу, який може бути усипальницею Богдана Хмельницького. Історичне відкриття приголомшило вчених, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Контур труни на глибині 6 метрів. Досліджено, що там є ходи - один з боку, а інший центральний, заходить до цієї крипти, де є два поховання", - розповідає благочинний Городищенського району УПЦ Володимир Гладковський.

Ймовірний підземний об'єкт, вимощений цеглою, засипаний грунтом, добре видно на тривимірному зображенні. Однак це лише припущення і вони потребують додаткових вже археологічних досліджень.

На даний момент фахівці вирішують, яким чином зондувати і досліджувати місця знахідок так, щоб не нашкодити древній церкві.

До речі, тепер від туристів немає відбою. Якщо в минулому році храм відвідало майже 30 тисяч людей по офіційним даним, то після останнього відкриття ймовірного гетьманського поховання тут готуються прийняти в два рази більше.

Трохи особистого щастя під час війни: Соломія Вітвіцька показала, як проводить відпустку у Львові з коханим-військовим

п’ятниця, 21 червень 2024, 22:25

Що Соломія, що її бойфренд вже були одружені. Зараз пара зустрічається на відстані, оскільки чоловік служить в лавах ЗСУ. . 44-річна телеведуча каналу "1+1" Соломія Вітвіцька, яка днями відсвяткувала свій день народження, показала, як проводить відпус...

Український синдром: У трьох країнах Балкан раптово зникло світло

п’ятниця, 21 червень 2024, 21:25

Місцеві ЗМІ пишуть, що практично у всій Боснії і Герцеговині, Чорногорії та Хорватії несподівано зникло електропостачання. Деталі: Чорногорський оператор електромережі CEDIS оголосив, що без світла залишилися практично всі населені пункти на території ...