Хіти тижня. Відкриття вражає! Археологи знайшли на дні Балтійського моря "космічний корабель", якому 140 тис. років (фото)

При пошуках затонулих кораблів в Балтійському морі археологи виявили загадковий об'єкт, що нагадує космічний корабель. Про це повідомляє Еxpress, передають Патріоти України.

У пошуках затонулих кораблів в Балтиці, між Швецією і Фінляндією, глибоководна рятувальна компанія Ocean Explorer зробила неймовірний знімок з глибини понад 80 метрів.

Керівник групи Пітер Ліндберг пожартував, що в перший момент його команда подумала, що вони виявили непізнаний літаючий об'єкт.

Використовуючи гідролокатор бокового огляду, команда виявила об'єкт циліндричної форми діаметром 60 метрів з жорстким хвостом завдовжки 400 метрів, котрий знаходиться на глибині 200 метрів.

За словами керівника групи Пітера Ліндберга, є багато версій того, що саме вони знайшли, але відповідь на це питання може дати тільки дослідження.

"Ми чули багато різних пояснень, від космічного корабля Джорджа Лукаса - "Тисячолітнього сокола" до "це свого роду ворота у внутрішній світ", як ніби там мало бути пекло або щось в цьому роді. Але ми не дізнаємося, поки не побуваємо там внизу ", - сказав він.

А поки об'єкт залишається причиною для здогадок і дискусій серед вчених і дослідників. Вважається, що йому може бути не менше 140 тисяч років.

"Моя гіпотеза полягає в тому, що цей об'єкт, ця структура сформувалася під час льодовикового періоду багато тисяч років тому", - говорить Фолькер Брухерт, доцент геології Стокгольмського університету.

З архіву ПУ. Змінилося почуття: Євген Кошовий розповів про стосунки з дружиною

вівторок, 24 листопад 2020, 16:00

Зірка студії "Квартал 95" відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлюбу. Зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий, який щасливо одружений вже 12 років, відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлю...

Зброю зламано: Трамп потрапив на влучну карикатуру через передачу влади Байдену в США

вівторок, 24 листопад 2020, 15:53

Відомий художник Сергій Йолкін намалював карикатуру на президента США Дональда Трампа, який почав передачу влади новообраному главі держави Джо Байдену. Її він опублікував в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Трамп розпорядився почати...