Хіти тижня. Відрізнити натуральне м'ясо від накачаного хімією за 30 секунд: Простий спосіб

Соромитися провести подібний експеримент прямо в магазині не варто. Хороший продавець, впевнений в якості товару, не буде проти невеликого тесту на шматочок фольги. А ось якщо висловиться проти, потрібно замислитися.

Як не купити обколотое "хімією" м'ясо в магазині? Цим питанням задаються багато українців. Адже часто можна натрапити на підробку навіть незважаючи на те, що перед вами м'ясо "природного" кольору, нормального забарвлення і форми, передають Патріоти України.

Але є один простий, хоча і досить екзотичний спосіб, як всього за півхвилини перевірити натуральність свинини, яловичини або баранини. Зробити це можна не відходячи від прилавка.

Отже. Для початку візьміть шматочок фольги (приблизно 10 на 10 сантиметрів) і зубочистку перед походом до супермаркету. В магазині попросіть продавця відрізати маленький шматочок від шматка м'яса. Надіньте його на зубочистку і тримаєте над фольгою. Цей шматочок м'яса потрібно... підпалити.Якщо натуральне м'ясо, то воно стане підгоряти з країв приблизно через 15 секунд, з'явиться легкий димок і характерний запах шашлику.Неякісне м'ясо не буде пахнути шашликом, воно буде пахнути хімічними добавками. Також з неякісного м'яса, що має гарний товарний вигляд завдяки хімічним добавкам, буде обов'язково при горінні виділятися сік темного кольору, воно буде пузиритися і навіть трохи пінитися.Весь цей процес займе приблизно 30 секунд. За цей час ви зможете зрозуміти: перед вами натуральне м'ясо чи хімічний "муляж".

Соромитися провести подібний експеримент прямо в магазині не варто. Хороший продавець, впевнений в якості товару, не буде проти невеликого тесту на шматочок фольги. А ось якщо висловиться проти, потрібно замислитися.

Хіти тижня. "Гарячі" фото: Скандальна модель роздяглася на обваленому мості під Дніпром

понеділок, 1 червень 2020, 11:00

Фотомодель з Дніпра Анна Мінюкова, відома також як Ася Міковіч, яка раніше відреагувала на спір мера міста Борис Філатова і президента України Володимира Зеленського пікантним знімком на оновленому мості, опублікувала свою фотосесію в стилі ню на залиш...

Не витримало серце: На могилі вбитого бійця ООС трагічно помер його друг

понеділок, 1 червень 2020, 10:55

У селі Суботці Знам'янського району Кіровоградської області на могилі вбитого на Донбасі українського військового Віталія Лімборського помер його друг Володимир Фуженко. Як розповіла у Facebook волонтерка Тетяна Бородіна, трагедія трапилася в суботу, 3...