Хіти тижня. Відрижка "русского мира": Шуфрич хоче зняти заборону на "георгіївську стрічку" в Україні

Згідно із законом, зараз за публічне використання або носіння «георгіївської стрічки» передбачений штраф від 850 до 2 550 гривень.

На сайті Верховної Ради зареєстровано законопроект, в якому пропонується скасувати заборону на «георгіївську стрічку». Ініціатором документа виступив народний депутат від «Опозиційної платформи - За життя» Нестор Шуфрич, повідомляють Патріоти України.

Тексту проекту і пояснювальної записки поки на сайті немає. Нагадаємо, георгіївську стрічку заборонили в 2017 році. В Україні карають людей за виготовлення і носіння забороненої символіки. Згідно із законом, за публічне використання або носіння «георгіївської стрічки» передбачений штраф від 850 до 2 550 гривень. За повторне порушення - штраф від 2550 до 5100 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Як відомо, «георгіївська стрічка» використовується пропагандистською машиною Росії в якості символу перемоги СРСР над нацистською Німеччиною. При цьому в Україні і низці інших пострадянських країн «георгіївську стрічку» заборонили. У нашій країні ця стрічка є одним із символів «русского мира».

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...