Хіти тижня. Відрижка "русского мира": Шуфрич хоче зняти заборону на "георгіївську стрічку" в Україні

Згідно із законом, зараз за публічне використання або носіння «георгіївської стрічки» передбачений штраф від 850 до 2 550 гривень.

На сайті Верховної Ради зареєстровано законопроект, в якому пропонується скасувати заборону на «георгіївську стрічку». Ініціатором документа виступив народний депутат від «Опозиційної платформи - За життя» Нестор Шуфрич, повідомляють Патріоти України.

Тексту проекту і пояснювальної записки поки на сайті немає. Нагадаємо, георгіївську стрічку заборонили в 2017 році. В Україні карають людей за виготовлення і носіння забороненої символіки. Згідно із законом, за публічне використання або носіння «георгіївської стрічки» передбачений штраф від 850 до 2 550 гривень. За повторне порушення - штраф від 2550 до 5100 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Як відомо, «георгіївська стрічка» використовується пропагандистською машиною Росії в якості символу перемоги СРСР над нацистською Німеччиною. При цьому в Україні і низці інших пострадянських країн «георгіївську стрічку» заборонили. У нашій країні ця стрічка є одним із символів «русского мира».

Хіти тижня. Важке отруєння сонячними променями: Дівчина не нанесла захисну косметику і жорстоко поплатилася (фото 12+)

неділя, 12 липень 2020, 22:30

Під час прогулянки Пейтон Вільямс відчула зневоднення, запаморочення та нудоту, але на цьому неприємності для неї не закінчилися... У США у 25-річної Пейтон Вільямс після прогулянки на обличчі утворилися опіки та набряки, які спотворили їй обличчя. Як ...

Вбивчі блискавки, потужні зливи, град розміром з куряче яйце: Негода знов не щадить жителів Західної України (відео)

неділя, 12 липень 2020, 21:58

Цього літа блискавки вже не вперше вбивають людей. Негода знов вирує Україною. Найбільше постраждав Північний Захід. На Рівненщині з пів сотні населених пунктів залишилися без світла, підтопила містечка та села. А на Волині пройшов град розміром з куря...