Про це офіцер ЗСУ Дмитро Іванов заявив на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що вже з трьох джерел повідомляють про факти "віртуального туризму", передають Патріоти України.
"Тобто, воїн світла навіть не їде в район операції, а знаходиться там тільки по документах. Взагалі цинізм за межею добра і зла. Ну а правильно, по суті. Навіщо туди кататися? Тільки час витрачати. Краще зробити ще простіше - давати УБД через сайт. Заповнив форму - отримав УБД. Так легше, і не треба гори паперів переводити. Діджиталізація, знову ж таки, нові віяння", - написав він.
"Одне тільки трохи напружує. Багато хлопців, які загинули ще кілька років тому, УБД не мають. А тут "віртуальний туризм". Все противніше жити стає. Бридко якось", - додав офіцер.
Іванов нагадав, що з самого початку АТО була практика "військового туризму", це коли люди з військових структур приїжджали на пару-трійку місяців, щоб отримати УБД, несли вони службу, ясна річ, або в штабах, або на тилових блокпостах, базах зберігання і т.д. Коротше, там, де подалі від війни, ближче до кухні.
"Потрібно відзначити, що в 2014 році навіть знаходження тушки в штабі не гарантувало, що ця сама тушка повернеться живою, здоровою, чистою і непорочною. Випадків, коли сепари накривали артою штаби глибоко в тилу - чимало. Але незважаючи на це, військові, які хоч трохи побачили реальну війну, ставилися до таких людей з неприхованим презирством по цілком зрозумілих причинах", - додав він.
Минулого місяця в Україні в 15-те було продовжено режими воєнного стану та мобілізації, тож призов чоловіків до Сил оборони для захисту країни від агресії РФ триває. Загальній мобілізації підлягають громадяни 25-60 років. Однак деякі категорії громадян...
Дарʼя Пономаренко з Черкас увійшла до Книги рекордів Гіннеса, встановивши світовий рекорд у пілонному спорті. 12-річній спортсменці треба було виконати повтор унікального трюку мінімум 20 разів, проте дівчинці вдалося зробити це 24 рази, передають Патр...