Про це офіцер ЗСУ Дмитро Іванов заявив на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що вже з трьох джерел повідомляють про факти "віртуального туризму", передають Патріоти України.
"Тобто, воїн світла навіть не їде в район операції, а знаходиться там тільки по документах. Взагалі цинізм за межею добра і зла. Ну а правильно, по суті. Навіщо туди кататися? Тільки час витрачати. Краще зробити ще простіше - давати УБД через сайт. Заповнив форму - отримав УБД. Так легше, і не треба гори паперів переводити. Діджиталізація, знову ж таки, нові віяння", - написав він.
"Одне тільки трохи напружує. Багато хлопців, які загинули ще кілька років тому, УБД не мають. А тут "віртуальний туризм". Все противніше жити стає. Бридко якось", - додав офіцер.
Іванов нагадав, що з самого початку АТО була практика "військового туризму", це коли люди з військових структур приїжджали на пару-трійку місяців, щоб отримати УБД, несли вони службу, ясна річ, або в штабах, або на тилових блокпостах, базах зберігання і т.д. Коротше, там, де подалі від війни, ближче до кухні.
"Потрібно відзначити, що в 2014 році навіть знаходження тушки в штабі не гарантувало, що ця сама тушка повернеться живою, здоровою, чистою і непорочною. Випадків, коли сепари накривали артою штаби глибоко в тилу - чимало. Але незважаючи на це, військові, які хоч трохи побачили реальну війну, ставилися до таких людей з неприхованим презирством по цілком зрозумілих причинах", - додав він.
У зв'язку з погіршенням погодних умов постає питання, як не змерзнути й уберегтись від охолодження. Простими правилами, які допоможуть взимку не "втратити тепло", поділився Центр громадського здоров’я при Міністерстві охорони здоров'я України, передают...
Генеральний штаб Збройних сил України до кінця листопада 2024 року презентує план нової пропозиції укладання контракту із ЗСУ. Він націлений насамперед на категорію військовозобов'язаних віком 18-24 років. Про це OBOZ.UA розповіли джерела у ГШ ЗС Украї...