
Колишній віце-президент «Енергоатому» з економіки й фінансів, екс-член Наглядової ради «Діамантбанку» Юрій Резуник покінчив з життям. Про це пише Telegram-канал «ЗЕландия», передають Патріоти України.
«У залишеній передсмертній записці він звинувачує у своїй смерті екс-нардепа Мартиненка і керівництво збанкрутілого «Діамантбанку» – екс-главу правління Олега Ходачука, його першого заступника Дмитра Войтухова, віце-президента Ігоря Саєнка, екс-голову наглядової ради Ігоря Керзена і колишнього співробітника СБ банку Ігоря Плахотнева, стверджуючи, що ті в складі ОЗГ викрали кошти, що належали йому і його родині. Мартиненко був одним із власників «Діамантбанку», – йдеться у повідомленні.
«Окремий лист Резуник залишив людині на ім'я Давид, у якому просить допомогти його родині відновити справедливість і повернути засоби. На думку слідства, мова про ще одного колишнього власника «Діамантбанку» Давида Жванію», – пишуть у Telegram-каналі.



Що відомо про банк
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...