Хіти тижня. Влада оголосила нагороду за хлопчика: 9 років у польському селищі народжуються тільки дівчата

У селищі вирішили перевірити, чи повторювалася ще коли-небудь така ситуація.

У невеликому польському селищі Мейсце-Оджаньске, розташованому біля кордону з Чехією, за останні дев'ять років не народився жоден хлопчик. Глава селища Раймунд Фрішко оголосив нагороду парі, яка народить хлопчика, передають Патріоти України з посиланням на The First News.

«Мені ця ситуація здається незвичайною, тому варто спробувати зрозуміти, в чому причина. Я вирішив нагородити батьків, які народять першого хлопчика. Я не розкрию зараз, що це буде, але обіцяю, що воно того варте», - розповів він.

Також він ініціював перевірку історичних записів, щоб зрозуміти, чи повторювалася ще коли-небудь така ситуація на цій території. «Пояснити цю загадку буде досить складно, але тут дійсно дівчатка народжуються набагато частіше, ніж хлопчики».

Томаш Голяш, глава бригади пожежників (24 дівчини і 8 чоловіків), розповів, що така ситуація триває в селі вже кілька десятиліть. «Я приїхав сюди, одружився на місцевій дівчині, яка народила мені двох дівчаток. У сусіда та ж ситуація. Я хочу собі сина, але мені здається це чимось нереальним», — розповідає він.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...