Хіти тижня. Влада оголосила нагороду за хлопчика: 9 років у польському селищі народжуються тільки дівчата

У селищі вирішили перевірити, чи повторювалася ще коли-небудь така ситуація.

У невеликому польському селищі Мейсце-Оджаньске, розташованому біля кордону з Чехією, за останні дев'ять років не народився жоден хлопчик. Глава селища Раймунд Фрішко оголосив нагороду парі, яка народить хлопчика, передають Патріоти України з посиланням на The First News.

«Мені ця ситуація здається незвичайною, тому варто спробувати зрозуміти, в чому причина. Я вирішив нагородити батьків, які народять першого хлопчика. Я не розкрию зараз, що це буде, але обіцяю, що воно того варте», - розповів він.

Також він ініціював перевірку історичних записів, щоб зрозуміти, чи повторювалася ще коли-небудь така ситуація на цій території. «Пояснити цю загадку буде досить складно, але тут дійсно дівчатка народжуються набагато частіше, ніж хлопчики».

Томаш Голяш, глава бригади пожежників (24 дівчини і 8 чоловіків), розповів, що така ситуація триває в селі вже кілька десятиліть. «Я приїхав сюди, одружився на місцевій дівчині, яка народила мені двох дівчаток. У сусіда та ж ситуація. Я хочу собі сина, але мені здається це чимось нереальним», — розповідає він.

Не забудьте загадати бажання: Коли українці зможуть спостерігати пік зорепаду Оріоніди

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:36

Сприятиме астрономічним практикам тепла погода і безхмарне небо в більшості регіонів. Джерелом метеорного потоку Оріоніди є комета Галлея. Слід від комети добре видно двічі на рік: у другій половині жовтня (і це явище називається Оріоніди), а також в т...

"Милованов - дебіл": Коломойський прокоментував реакцію міністрів на жарт "Кварталу" про Гонтарєву

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:22

Олігарх заявив, що "сатира та гумор" ніяк не можуть вплинути на інвестклімат в Україні. Олігарх Ігор Коломойський назвав “дебілом” міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофія Милованова. Про це він сказав в інтерв’ю ...