Хіти тижня. Влада оголосила нагороду за хлопчика: 9 років у польському селищі народжуються тільки дівчата

У селищі вирішили перевірити, чи повторювалася ще коли-небудь така ситуація.

У невеликому польському селищі Мейсце-Оджаньске, розташованому біля кордону з Чехією, за останні дев'ять років не народився жоден хлопчик. Глава селища Раймунд Фрішко оголосив нагороду парі, яка народить хлопчика, передають Патріоти України з посиланням на The First News.

«Мені ця ситуація здається незвичайною, тому варто спробувати зрозуміти, в чому причина. Я вирішив нагородити батьків, які народять першого хлопчика. Я не розкрию зараз, що це буде, але обіцяю, що воно того варте», - розповів він.

Також він ініціював перевірку історичних записів, щоб зрозуміти, чи повторювалася ще коли-небудь така ситуація на цій території. «Пояснити цю загадку буде досить складно, але тут дійсно дівчатка народжуються набагато частіше, ніж хлопчики».

Томаш Голяш, глава бригади пожежників (24 дівчини і 8 чоловіків), розповів, що така ситуація триває в селі вже кілька десятиліть. «Я приїхав сюди, одружився на місцевій дівчині, яка народила мені двох дівчаток. У сусіда та ж ситуація. Я хочу собі сина, але мені здається це чимось нереальним», — розповідає він.

Але план може не спрацювати: Хлопець скоїв крадіжку, щоб сісти до в'язниці і не одружуватися (фото)

п’ятниця, 24 січень 2020, 12:14

У китайському суспільстві дуже важливий соціальний статус і репутація, тому юнак понадіявся, що його дівчина не захоче виходити заміж за злочинця. Хлопець з китайського міста Шанхай на прізвище Чен прийшов в жах, коли його дівчина зажадала, щоб він одр...

Хіти тижня. Не вперше і, мабуть, не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

п’ятниця, 24 січень 2020, 12:00

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...