
У Києві на одній зі станцій техобслуговування нетверезі майстри вирішили покататися на елітному автомобілі клієнта і розбили машину. Про інцидент на вулиці Сирецькій пише «Київ Оперативний», передають Патріоти України.
В аварію потрапив Range Rover. Машина сильно постраждала. На фото видно наслідки їзди на чужому авто в п'яному вигляді.




В мережі пишуть, що таке буває майже на всіх СТО. Працівники станції не упускають можливості проїхати на «крутій» машині. Деякі користувачі вважають, що Range Rover можна було відігнати на ремонт або сервісне обслуговування на нормальну фірму. Тоді б не було проблем.


Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...