Хіти тижня. Володіють потужною силою: Три знаки Зодіаку, яких Вольф Мессінг вважав особливими

Легендарний Вольф Мессінг називав особливими три знаки Зодіаку - за його словами, вони володіють особливою силою і здатні вести за собою маси, передають Патріоти України.

Терези

Представники даного знака Зодіаку володіють цікавими здібностями, можуть залучати натовпи людей. З ними ніколи не буває нудно. Їх світ для багатьох здається казковим і різноманітним. Задля досягнення заповітної мети не зупиняються на шляху. Знають, чого хочуть у цьому житті. Не люблять брехні і фальші, а також конфліктувати з людьми. Не важливо, що стало приводом для суперечок, для них головне - завжди виглядати привабливо і не вплутуватися в розбірки. У Терезів розвинена інтуїція, вона ніколи їх не підводить.

Овен

Представники даного знака Зодіаку, на думку Мессінга, також одні з найцікавіших серед 12 зодіакальних сузір'їв. Завдяки своєму темпераменту завжди домагаються заповітної мрії. Вони з легкістю долають труднощі на шляху, можуть пустити пил в очі оточуючим і розташувати до себе абсолютно незнайомих людей. Овни - одні з найкращих ораторів і керівників.

Водолій

Провидець говорив, що люди, які народилися під цим знаком Зодіаку, одні з найскладніших, так як вони не тільки домагаються заповітної мрії, але і дуже образливі. Багато людей, які досягли у цьому житті великих висот, народилися під сузір'ям Водолія. Вони хороші ясновидці і впевнені в собі люди.

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...