Хіти тижня. Вона свій вибір зробила: Скандальна українська співачка-зрадниця з'явилася на обкладинці російського глянцю (фото)

Судячи з тексту на обкладинці, у своєму інтерв'ю для видання українська співачка розповіла про "любов, силу волі та дітей".

Фото: ЗМІ

Українська співачка Віра Брежнєва, яка наразі живе та працює в Москві, прикрасила обкладинку російського глянцевого журналу Cosmopolitan BEAUTY. Про це свідчить фотографія, опублікована в Instagram-акаунті артистки, повідомляють Патріоти України.

"Починаємо весну з краси. І з новим Cosmopolitan BEAUTY", - підписала Брежнєва знімки, що потрапили на обкладинку російського популярного глянцю. Підписники Брежнєвої прийшли в захват від нового знімка співачки та навіть порівняли її з колишньою першою леді США Жаклін Кеннеді.

"Природа делает свое дело": В центрі окупованого Донецька виросли соняшники (фото)

субота, 24 липень 2021, 15:15

У центрі непідконтрольного Донецька на перетині вулиць Університетської та Театральної виросли звичайні соняшники. Про це пишуть в соцмережах, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Армагедон у Німеччині: З-під води стирчать лише верхівки дзвіниць, потоки зносять будинки, фургони та дерева, люди ночують на дахах своїх будинків

субота, 24 липень 2021, 15:00

Німеччина в епіцентрі найсильніших за багато років повенів. Через природні катаклізми та затяжні дощі, які йдуть з понеділка, утворились розливи річок і їх бурхливу течію. Зокрема, українці розповіли про ситуації в країні, зазначають Патріоти України. ...