Хіти тижня. "Вони б нас убили": Банда підлітків вчинила наліт на магазин (фото)

У Києві вночі 3 червня група юнаків намагалася пограбувати магазин, а один із хлопців побився з поліцейськими.

підозрюваний

Агресивна молодь розбила скло і фізично погрожувала співробітникам маркету, повідомила одна зі свідків нападу в спільноті "Воскресенка + Райдужний" у Facebook, передають Патріоти України.

"Троє хлопців 18-22 років влаштували дебош, один зайшов у магазин, ще двоє з криками: "Ми прийшли, зараз віддасте усе", залишилися на вулиці. Не знаю як, ми дивом закрили двері, вони їх так вибивали, що якби не відірвалася ручка, мені здалося, вони б нас убили", – заявила Юлія Ігнатенко.

Розбиті двері

Двері

За її словами, хлопці і раніше були помічені в таких нальотах і крали з магазинів товар цілими кошиками.

Намагалися потрапити в магазин


Відомий хорватський футболіст готується стати головним тренером "Шахтаря"

субота, 19 вересень 2020, 21:46

Даріо Срна грав за "Шахтар" 14 років. Після виступу за "Кальярі" у сезоні 2018/19 повернувся до лав чемпіона України як менеджер. Карло Ніколіні став помічником Даріо Срни. На перший погляд, мотив призначення очевидний: віддячити італійцю за вірність ....

З архіву ПУ. "Уважаемый Владимир Владимирович, я - россиянин, православный, женат": Мережа підняла на сміх культового мачо-актора за плазування перед "царем"

субота, 19 вересень 2020, 21:00

Нерозуміння людей викликає не бажання артиста мати свій театр, а форма, в якій він подав своє прохання. "Уважаемый Владимир Владимирович, я вас приветствую меня зовут Дмитрий Певцов, я – россиянин, православный, женат. За моей спиной Институт современн...