Хіти тижня. Вони більше не бояться, що їх спіймають: У Києві група вуличних грабіжників прийшла "відбивати" своїх (фото)

Поки поліція зайнята переслідуванням активістів, кишенькові злодії спокійно займаються своїми справами.

У Києві помітили групу вуличних злодіїв, вони прийшли на підтримку своїм, які витягли гаманець. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ Оперативний".

"Грабіжники вийшли на новий рівень Тепер, коли їх ловлять "на гарячому" за руку - приходить група підтримки, яка складається виключно із чоловіків", - йдеться в повідомленні.

Близько 18:40 така історія сталася поблизу із центральним РАГСом, де вони, як завжди, зграєю у переході витягли гаманець. Але майже відразу прийши чоловіки та відбили своїх.

Повідомляється, що тих, хто залишився, везуть до найближчого райвідділку.


Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...