Хіти тижня. "Вони ображаються. Але як пояснити, що з ними соромно?": Турки публічно принизили росіянок

Туреччина очолює рейтинг країн, де найбільше не люблять російських туристів.​

В Туреччині чоловіки негативно відгукуються про туристок з Росії, адже багато з них їдуть на курорти цієї країни у пошуках "багатого нареченого". При цьому, росіянки часто поводяться неналежним чином. Про це відверто кажуть турецькі чоловіки на форумах різних інтернет-ресурсів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Крім усього іншого турки вважають росіянок нерозбірливими - з ними є шанси навіть у самих непоказних чоловіків. "За моїми особистими спостереженнями, жінки з Росії не надто вибагливі в плані чоловіків... Російські жінки, мабуть, так страждають від нестачі любові вдома, що коли проявляєш до них почуття, вони відразу на все готові і дивляться на тебе, як на султана", - стверджують учасники одного з форумів.

Судячи по більшості реплік, росіянок вважають легкодоступними. "Ти клянешся їй, що ніколи раніше такого не відчував, жодного разу не був з росіянкою, і стрибаєш до неї в ліжко. Вона не тільки не проти, але і взагалі готова до цього з самого початку, тому що тіло - її головний актив", - пише один чоловік.

Але останнім часом, зізнаються турки, вони втомилися від цих "мисливиць за багатими і гарячими турецькими хлопцями". Тому росіянок засуджують. "Російські дівчата ображаються, ревнують, якщо не виводити їх у світ. Але як пояснити, що з ними соромно? Вони занадто розв'язні, до того ж люблять навмисне вести себе так, щоб викликати ревнощі. І ще через різницю культур (або через їхню дурість) вони можуть прилюдно звинувачувати і принижувати свого чоловіка", - зазначив один з коментаторів.

Додамо, що згідно з даними ресурсу iReactor, Туреччина очолює рейтинг країн, де найбільше не люблять російських туристів.

По стопах Зеленського: Лідер гурту "ТіК" та автор хіта "Олені" заявив, що йде в політику

вівторок, 22 вересень 2020, 14:26

Український музикант, лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк за прикладом своїх зіркових колег теж йде в політику. Виконавець хіта "Олені" братиме участь в нинішніх місцевих виборах у Вінниці. Артист балотується до міської ради міста від "Партіі вінничан". Пр...

В Україні може з'явитися своя вакцина від COVID-19: У НАН назвали терміни й умови

вівторок, 22 вересень 2020, 14:15

В Україні два інститути виграли державні гранти на створення власної вакцини від коронавірусної хвороби СOVID-19. Перші її прототипи, як розповіли в Національній академії наук, можуть з'явитися через два-чотири місяці. Багато чого буде залежати від фін...