Хіти тижня. Вперше опубліковано світлини із Мерилін Монро відразу після смерті (фото 12+)

Фотограф сховав вдома плівки, які знайшли його спадкоємці.

Вперше у відкритому доступі опубліковано фотографію Мерилін Монро відразу після смерті. Фотограф зняв покійну зірку Голлівуду після того, коли її виявили вдома, повідомляють Патріоти України.

У 1962 році, після того, як Мерилін Монро (Marilyn Monroe) померла у віці 36 років, одному відомому фотографові Лі Вінеру (Leigh Wiener) вдалося проникнути в морг і зробити кілька кадрів тіла кіноактриси. Фотограф зняв п'ять плівок: три з них він передав до редакції видання America Life, яке, однак, не наважилося публікувати знімки з етичних міркувань. Але багато років ніхто не знав про те, що фотограф сховав у своєму домі ще дві плівки з фотографіями мертвої Мерилін Монро.
Про те, що ці фотографії існують, ніхто не знав до 1993 року: тільки після смерті фотографа плівку виявив його син, Девік Вінер, який розповів про це під час зйомок фільму «Скандал: смерть Мерилін Монро». Причину смерті актриси так і не встановили, але основною теорією досі є вбивство: 36-річну зірку нібито отруїли, вколов їй потужну дозу хлоралгідрату з нембуталом (речовини, які використовуються для наркозу).

У 2019 на телеканалі Fox News відбувся реліз документального фільму «The Death of Marilyn Monroe», присвячений загадковій смерті актриси. У ньому були оприлюднені деякі знімки з моргу, які зробив Лі Вінер. Однак далеко не всі кадри померлої Мерилін були опубліковані: один знімок, на якому було видно повністю оголене тіло Монро, фотограф сховав. Плівку з цим кадром до сих пір не знайшли. За словами Девіка, перед смертю батько розповів йому про існування цього знімка, який він зберігав в якомусь таємному місці, але так і не розкрив йому місцезнаходження загадкової фотографії.

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...