За словами представниці сервісної компанії "Інвайт" Тетяни Давидович, стелу планували помити давно і от до Дня Києва таки вирішили це зробити, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
Роботами займаються більше 25 працівників, серед яких клінери, альпіністи та інженерний персонал, який відповідає за підключення до води. За перший день частину колони вже відчистили. Для цього використовуються спеціальні мийні засоби для видалення кіптяви, вапняного нальоту та графіті, аби не пошкодити поверхню білого мармуру.

Оскільки висота пам'ятника складає 62 метри, то до робіт залучили дві автовишки та автоцистерну з водою. Але до верхівки дістатись все одно не вдасться. З такою технікою максимум – це 28 метрів у висоту. Справа у тому, що наразі перекриття Майдану не дозволяє підігнати туди великогабаритну пожежну техніку. У клінінговій компанії пообіцяли повністю закінчити очищення монументу після реконструкції Майдану, коли роботи технічно можна буде виконати.

Всі наліпки та плакати, які залишилися на Стелі з часів Майдану, прибирати не будуть.
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...