Хіти тижня. "Все кричали "Ура!" и убивали друг дружку": Російський комік розбурхав мережу провокаційним зверненням

Російський шоумен, комік і автор пісень Семен Слєпаков розбурхав мережу провокаційним віршем, який написав з нагоди дня народження Володимира Леніна (22 квітня), повідомляють Патріоти України.

Так, у рядках свого вірша Слєпаков відверто розповів про те, що "сто років тому всі сподівалися на світле майбутнє, кричали "Ура!" і при цьому вбивали одне одного". Також Семен зазначив, що наразі в сучасній Росії нічого, по суті, не змінилося. Вірш опубліковано на особистій сторінці Слєпакова в Instagram.

Далі наводимо повний текст вірша мовою оригіналу:

Зазначимо, фоловери Слєпакова по-різному відреагували на його творіння. Багато відомих особистостей, зокрема телеведучі Ксенія Собчак і Анфіса Чехова відзначили, що вірш змусив їх замислитися. Собчак же назвала його "геніальним".

Інші ж користувачі назвали вірш дурним. Деякі з них агресивно накинулися на Слєпакова, зазначивши у коментарях, що комік — обмежений і за подібні висловлювання йому має бути соромно.

"Ти перегнув палицю, краще б про чинних політиків віршики злісні складав. Упав у моїх очах", — розлючено написали коментатори.

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...

Найбільший скарб, що забрало море. Стартувало нове дослідження іспанського галеону з вантажем на $20 млрд

вівторок, 28 травень 2024, 6:15

Колумбія розпочала дослідження затонулого іспанського галеона XVIII століття, який прозвали "Святий грааль кораблетрощ". Йдеться про загиблий в бою корабель з одним з найцінніших вантажів в історії людства. . Дорогоцінності іспанської корони Карибськи...