Хіти тижня. "Все одно усі помремо!": Легендарний український комік закликав йти до церкви на Великдень

Голова ПЦУ митрополит Епіфаній попросив українців залишатися вдома і дивитися богослужіння онлайн, однак Георгій Делієв закликав... відвідувати всі богослужіння.

Георгій Делієв. Фото: Фейсбук.

Карантин в Україні закликав порушити Георгій Делієв. Легендарний український комік з "Маски-шоу" вважає, що українці повинні обов'язково піти до церкви на Великдень. Про це артист написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Так, Делієв вважає, що українці настільки злякалися хвороби, що піддалися "масовому біснуванню", і зовсім забули про свою відповідальність перед Богом. Артист наводить як аргумент "наукові факти", які кажуть, що "саме страх хвороби і запрошує цю саму хворобу у власний організм". І взагалі, рано чи пізно ми всі помремо, - вважає Делієв.

"І зовсім не обов'язково, що саме через коронований вірус. Швидше всього через іншу болячку. Їх набагато більше інших і більш страшних. А взагалі-то слід не забувати, що всі ми рано чи пізно покинемо цей світ", - написав співак на своїй сторінці в соцмережі.

У відповідь на заклики уряду залишатися на свята вдома, та що там, навіть Голова ПЦУ митрополит Епіфаній попросив українців залишатися вдома і дивитися богослужіння онлайн, Делієв закликав... відвідувати всі богослужіння.

"Я закликаю не закривати церкву Христову, відвідувати всі Богослужіння. Особисто я сповідався, причащався повним чином, маслособорувався, не уникав церковних ритуалів", - заявив артист.

Зарплата і пенсія з інвалідності: Українцям пояснили, чи можна отримувати дві виплати

понеділок, 22 червень 2026, 12:28

Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...

"Уже повернулась додому": У Львові врятували 101-річну жінку з інсультом

понеділок, 22 червень 2026, 11:55

У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...