Хіти тижня. Все погано: Зовсім скоро в окупованому Криму відбудеться екокатастрофа

Окупований Росією Крим залишиться без води вже влітку 2020 року.

Окупований Росією Крим залишиться без води вже цього літа і для сільського господарства це стане справжньою катастрофою. У Сімферополі так звана влада вже зізналася, що запасів прісної води залишилося рівно на три місяці. Переселенець з Криму і журналіст Павло Казарін повідомив,що по всьому півострову запасів води трохи більше, але все одно її вистачить на чотири місяці і не більше, передають Патріоти України.

"В цілому по півострову запасів трохи більше, але кажуть, що води вистачить місяця на чотири. Приблизно до червня. І цього окупаційній владі ніяк не виправити",- розповів Казарін.

Треба відзначити, що в Криму завжди був дефіцит води. Після будівництва Північно-Кримського каналу, з початку 1970-х, до 90% прісної води на півострів надходило з Дніпра. У квітні 2014 року припинилася подача води в Крим і на півострові почалися великі проблеми.

Резонанс тижня. Грав у "Крокодилі Данді": У США від коронавірусу помер популярний актор

п’ятниця, 3 квітень 2020, 11:00

Марк Блум за свою кар'єру знявся майже в 80 фільмах і серіалах.

Хіти тижня. "Как лечатся украинские миллионеры из Куршевеля в инфекционных боксах Александровки в Киеве", - Бутусов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 10:30

Якби наші можновладці перед вильотом подивилися джерела зараження коронавірусом, то побачили б, що лижні курорти Італії, Австрії, Франції, Німеччини стали для коронавіруса основними хабами. "Когда я буду писать сценарий фильм о коронавирусе, сюжет буде...