Хіти тижня. Втратила все за секунди: Косметика "виїла" дівчині очі і залишила сліпою (фото)

24-річна дівчина з Іспанії на ім'я Марта Бустос готувала мило і косметику в домашніх умовах. Це захоплення обернулося для неї проблемами зі здоров'ям. Про це пише Marca, передають Патріоти України.

Під час процесу дівчині на обличчя і в очі потрапила суміш, до складу якої входив їдкий натрій. Марту терміново госпіталізували з серйозними опіками.

У лікарні дівчині повідомили, що необхідно провести пересадку рогівки. Але у Марти не виявилося медичної страховки, яка змогла б покрити витрати.

Сім'я Бустос організувала збір коштів на операцію в мережі. Акція отримала назву "Врятуйте мої очі". Дівчина також записала послання для фоловерів, в якому розповіла про те, що сталося.

"Іноді починаєш замислюватися про те, який прекрасний світ, тільки після таких інцидентів. 2020 - проклятий рік. Але я буду боротися. Боротися, щоб знову побачити красиві заходи сонця", - заявила вона.

Померли в один день: У Львові COVID-19 за добу забрав життя відомих у місті журналістки, підприємця та професора

четвер, 6 серпень 2020, 18:53

Троє відомих львів’ян померли за одну добу від коронавірусу (COVID-19). Як повідомляє "Еспресо.Захід", на 53-му році життя померла головна редакторка газети "Бойківська думка" Іванна Русин. Вона була випускницею факультету журналістики Львівського наці...

З архіву ПУ. Пустеля насувається: У східному Криму зникла вода

четвер, 6 серпень 2020, 18:30

Камені з неба все більше і більше, і б'ють все болючіше і болючіше... Літом 2019 року безводна пустиня вже налякала окупантів. Про це у червні 2019 року у своєму блозі пише Ген Рез, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "На дачных участк...