Єгипетська космографія розглядала небо як залізну ємність з водою, шматочки якої падали на землю у формі метеорів.

Археологи розшифрували головний містичний текст єгиптян після декількох років титанічної роботи, повідомляють
Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.
За їх словами, тепер можна пояснити деякі терміни і знаки епохи фараонів, які раніше були незрозумілі, або в повному обсязі зрозумілі. Також стало ясно, як вони називали метеорити і чому небо у них було залізним.
В результаті лінгвістичного аналізу текстів Стародавнього Єгипту єгиптолог зі США припустила, що єгиптяни уявляли небо як залізну ємність з водою в формі миски або яйця. З цієї ємності могла падати вода у вигляді дощу або шматочки заліза - метеорити. У статті, опублікованій в журналі The Journal of Egyptian Archaeology, автор ілюструє зв'язок ієрогліфа N41, що використовується у словосполученнях, пов’язаних із жінками, водою та металами.
Індексичність знаку N41 говорить про те, що зв’язок між народженням, загробним життям та залізом існував ще до перших засвідчених довгих релігійних текстів в Єгипті. Нарешті, лексичні паралелі між Єгиптом та Месопотамією можна пояснити як загальну реакцію на явища падіння метеоритів із заліза.
Львівський оркестр саундтреків LUMOS Orchestra виконав легендарний саундтрек до франшизи "Місія неможлива" на Центральному залізничному вокзалі Києва, інформують Патріоти України. Як повідомила пресслужба кінодистриб'ютора B&H film distribution, музика...
Виходить так, що і древні римляни до кінця не розібрались у тому, хто були оті завзяті пуни, що ледве не поклали край їхній республіці воєнним генієм Ганнібала і здатністю його сородичів відновлюватись ледве не з попілу. Упродовж понад двох тисяч років...