
Виявляється в організмі людини є "зайві" органи, які можна видалити і це майже не вплине на якість життя. Так, журналісти видання Gizmodo опитали анатомів про те, без яких органів людина могла б обійтися, передають Патріоти України.
Ось які результати вийшли
⠀
1. Жовчний міхур. Його видаляють через утворення в ньому каменів, що не позначається на якості життя пацієнта.
2. Ліва легеня. Права легеня більше за обсягом, її може вистачити для повноцінного життя.
3. Апендикс. Раціон сучасної людини дозволяє жити без апендикса, який допомагав перетравлювати грубу їжу, багату клітковиною.
4. Нирка. Тут ситуація аналогічна з легенею, одного цього органу вистачить для життя.
5. Куприк – нижня частина хребта. Це залишки хвоста.
Але не потрібно забувати, що існує безліч досліджень, які доводять життєву необхідність цих органів. Говорити про їхню "необов'язковість" некоректно.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...