
Президент Володимир Зеленський, коментуючи жарти Вечірнього Кварталу про Україну, заявив, що нікого не хотів ображати. В інтерв'ю Українській правді на зауваження журналіста про те, що найчастіше згадують, як Зеленський "назвав Україну повією", він відповів: "Я ніколи не називав Україну повією", передають Патріоти України.
Після цього журналіст задав питання, чи соромно йому. "Можу вам сказати відверто. Якщо дійсно велика кількість людей, чи навіть хтось, це сприйняв, як жарт і порівняння України з "повією", то за такі речі мені соромно. І я – неправий. Але жарт був про інше. Жарт був, я вважаю, про несамостійність фінансову. І так воно є. Несамостійність української фінансової системи від інших. Ми повинні бути незалежною країною. Ніхто не має права нами керувати", - говорить Зеленський.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...