Про те коли були розгромлені позиції "Л/ДНР" і де конкретно це сталося, не повідомляється. Відомо тільки, що спецоперацію здійснив полк "Азов" української Нацгвардії.
Мінометна батарея "Азова" влаштувала масований обстріл позиції окупанта 122-міліметровими гарматами Д-30. Видно, як терористи в паніці кидають все і біжать. Ворог зазнав серйозних втрат в ході артилерійського удару ЗСУ. Позбувся він, зокрема, БМП.
Робота мінометної батареї ОЗСП "Азов" НГУ, що перебуває в зоні проведення операції Об'єднаних сил
На відео зафіксовано контрбатарейний вогонь по ворожим 122-мм буксованим гаубицям Д-30, ліквідація бойових машин піхоти противника та інше#ООС #Азов pic.twitter.com/ra4VRja8ax
— Мілітарний портал (@mil_in_ua) 17 травня 2019 р.
В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...