Хіти тижня. "Вийшов просто ошелешений": Андрій Макаревич став жертвою шахраїв

Музиканту продали ремінець для годинника за... 320 доларів.

Андрій Макаревич. Фото: соцмережі.

Російський музикант Андрій Макаревич став жертвою шахраїв в Москві, коли захотів поміняти порваний ремінець для годинника. Шахраї застосували психологічний прийом «Приголомши ціною» і спонукали музиканта купити виріб за 21 тисячу рублів (320 доларів) - в десять разів вище реальної вартості, передають Патріоти України.

За словами Макаревича, шахраї скористалися тим фактом, що клієнт вже прийшов до них в офіс і не налаштований витрачати час на пошуки іншого магазину. «Мила дама повідомляє, що потрібних ремінців немає (ось тобі й маєш!), Але зараз вона мені підбере і поставить прекрасний елітний ремінець іншої фірми ... Ставить вона мені ремінець, оголошує, що робить мені знижку в честь нашої зустрічі і видає чек - 21 000 рублів. Тут спрацьовує цікавий психологічний момент: якби на чеку було, скажімо, 10 000 - я б поцікавився: а що так дорого? Але сума виявилася за больовим порогом - я заплатив і вийшов, ошелешений», - поділився музикант з підписниками в Facebook.
Пізніше Макаревич з'ясував, що ремінець незручний і стоїть у виробника не більше 2000 рублів (30 доларів) з доставкою. «Милий чоловік, який сидів на місці милої дами, на моє запитання "Чи не зійшли вони з глузду?", відводячи очі, повідомив, що ціноутворенням особисто вони не займаються. Потім пішов за куліси, довго там радився і, повернувшись, запропонував мені написати заяву про повернення. Що я і зробив. Через тиждень на карту повернули гроші - правда, не 21 000, а 14 000. Сім тисяч з мене взяли за моє лоховство», - розповів музикант.
«Просто думаю іноді - а як заробляють гроші? А ось так і заробляють», - підсумував Макаревич.

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...