Хіти тижня. "Вийшов просто ошелешений": Андрій Макаревич став жертвою шахраїв

Музиканту продали ремінець для годинника за... 320 доларів.

Андрій Макаревич. Фото: соцмережі.

Російський музикант Андрій Макаревич став жертвою шахраїв в Москві, коли захотів поміняти порваний ремінець для годинника. Шахраї застосували психологічний прийом «Приголомши ціною» і спонукали музиканта купити виріб за 21 тисячу рублів (320 доларів) - в десять разів вище реальної вартості, передають Патріоти України.

За словами Макаревича, шахраї скористалися тим фактом, що клієнт вже прийшов до них в офіс і не налаштований витрачати час на пошуки іншого магазину. «Мила дама повідомляє, що потрібних ремінців немає (ось тобі й маєш!), Але зараз вона мені підбере і поставить прекрасний елітний ремінець іншої фірми ... Ставить вона мені ремінець, оголошує, що робить мені знижку в честь нашої зустрічі і видає чек - 21 000 рублів. Тут спрацьовує цікавий психологічний момент: якби на чеку було, скажімо, 10 000 - я б поцікавився: а що так дорого? Але сума виявилася за больовим порогом - я заплатив і вийшов, ошелешений», - поділився музикант з підписниками в Facebook.
Пізніше Макаревич з'ясував, що ремінець незручний і стоїть у виробника не більше 2000 рублів (30 доларів) з доставкою. «Милий чоловік, який сидів на місці милої дами, на моє запитання "Чи не зійшли вони з глузду?", відводячи очі, повідомив, що ціноутворенням особисто вони не займаються. Потім пішов за куліси, довго там радився і, повернувшись, запропонував мені написати заяву про повернення. Що я і зробив. Через тиждень на карту повернули гроші - правда, не 21 000, а 14 000. Сім тисяч з мене взяли за моє лоховство», - розповів музикант.
«Просто думаю іноді - а як заробляють гроші? А ось так і заробляють», - підсумував Макаревич.

Смертельне хобі: У Харкові рибалку вбила блискавка, яка влучила в спінінг

неділя, 26 травень 2019, 23:02

Інцидент стався вдень. Близько 13:10 У службу «103» надійшов вуличний виклик до річки Уди, де був виявлений молодий чоловік «без свідомості». У Харкові під час грози загинув рибалка. Машину швидкої допомоги викликали люди, які побачили на березі річки ...

Хто для молодої нової дружини, а хто і в космос збирається: Чому українські політики масово худнуть (фото, відео)

неділя, 26 травень 2019, 22:50

Деякі з відомих політиків різко схудли, судячи з фото до і після. Чиновники, депутати та міністри – всі вони почали масово худнути. В кожного з них свої причини: кохання, гроші та навіть політ у космос. Деякі депутати у такий спосіб оновлюються перед п...