Хіти тижня. "Виходь, хохол, різати буду": "Кіборг" розповів про настрашніші моменти боїв за ДАП

За словами Віталія Пясецького, кілька разів він готувався проститися із життям.

Під час атак на Донецький аеропорт кремлівські найманці використовували гранати з газом. Про це розповів колишній молодший сержант 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Віталій Пясецький, передають Патріоти України.

Віталій обороняв ДАП з 13 по 19 січня 2015 року. За його словами, за ці дні він кілька разів мирився з тим, що загине. Бої відбувалися на ультракоротких дистанціях. Пясецький розповів про один із найстрашніших моментів, який стався вдень 16 січня - тоді почалася газова атака.
"Ми стояли на посту, коли бойовики пішли на штурм. 15 числа вони зайняли верхні поверхи, причому спрямованим підривом пробили дірки в стелі (...) І раптом ми побачили дим. Вирішили, що нас закидають димовими шашками. А потім почалося. Обличчя заливали сльози і соплі, у когось відкрилася блювота, кашель такий - здається, що зараз розірвуться легені. Люди просто корчилися на підлозі. І ось тут почалася паніка - ніхто не знав і не розумів, що робити. Я стягнув шапку, наплював на неї і приставив до очей. Хоч якийсь захист... ", - розповів колишній військовий.
Пясецький згадав про ще один інцидент, який стався під час оборони Донецького аеропорту 14 січня. За його словами, тоді сепаратисти перебували на другому поверсі і в підвалі. А українські бійці - між ними. "14 числа я чув, як хтось з кавказьким акцентом кричав: "Ей, хохол, виходь. Зараз ми з тобою покуримо, а потім я тебе різати буду". Пізніше, коли нас трошки затиснули в кутку терміналу, а з підвалу (перед нашим постом був спуск в підвал) постійно кидали гранати (вони не могли вийти і стріляти прямо по нас, бо отримали б відповідь, тому кошмарили саме так), кричали вже з конкретно російським говором: "Шо, с ... ки, думаєте живими звідси вийдете? Ви ще все тут відбудовувати будете", - розповів "кіборг".
Джерело: Факты

Хрещення 2021: Коли потрібно святити воду та як це зробити в домашніх умовах

вівторок, 19 січень 2021, 10:28

Хрещення Господнє християни відзначають щорічно 19 січня. Вважається, що в цей день вода має цілющі властивості та дає здоров'я. Тому віряни в цей день завжди набирають освячену воду для домашніх потреб, а також купаються в ополонці, передають Патріоти...

МОЗ відверто бреше? В Україні знову за добу рекордно низьке число заражень коронавірусом

вівторок, 19 січень 2021, 10:14

В Україні на ранок 19 січня кількість підтверджених випадків коронавірусу зросла до 1 167 655. Лише за добу такий діагноз поставили 3939 громадянам, із яких 801 був госпіталізований, передають Патріоти України. За цей час COVID-19 забрав 177 життів, вс...