
У шведському місті Мальме відкрили виставку дивних алкогольних напоїв в Музеї огидної їжі. Більшість напоїв виникли через те, що у людей не було звичного алкоголю, а напитися дуже хотілося, передають Патріоти України з посиланням на Associated Press.
На виставці є пиво, яке продавали у білках, а також вино з мишенят, яке п'ють у Китаї та Кореї, давньокорейський напій, виготовлений з рису та дитячого калу, що забродив. Ще є пиво з кукурудзяного борошна з Перу (чича-де-муко), джин із Уганди, виготовлений із зіпсованих бананів, а ще вино з перестиглого апельсина, який забродив у воді з тюремного туалету.
Освіжаючим називають ісландське пиво, виготовлене з яєчка кита, яке закоптили в посліді овечок.
Окремо тут зібрані парфуми та лаки, які вживали люди, коли влада закривала алкогольні магазини в Радянському Союзі.
Виставка триватиме з 5 вересня і впродовж трьох місяців.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...