Хіти тижня. Випустять через два тижні: Журналісти проросійського телеканалу таємно пробралися у санаторій у Нових Санжарах (відео)

Заступник міністра МВС перебував в невіданні, але пообіцяв розібратися.

Журналістів телеканалу ZIK, які невідомим шляхом потрапили в санаторій "Нові Санжари", із зони обсервації випустять через два тижні. Про це, на спільному із заступником голови МВС Антоном Геращенко брифінгу, заявив представник МОЗ Дмитро Коваль, передають Патріоти України.

Чиновник, виявляється, нічого не знав про те, що знімальна група пробралася-таки на закриту для сторонніх територію і вже провела звідти прямий ефір.

"Як, камери всередині? Ви щось знаєте про це? - Звернувся до заступника міністра МВС Коваль, - в такому разі ми змушені затримати журналістів в санаторії на 14 днів".

Антон Геращенко теж перебував в невіданні, але пообіцяв розібратися як медійники, які за його словами незаконним шляхом, пробралися в обсервацію.

Хіти тижня. Комаровський сказав, коли закінчиться карантин в Україні

вівторок, 7 квітень 2020, 4:00

Карантин в Україні можуть скасувати після 28 днів без нових випадків захворювання, проте велику роль зіграє те, як вчинять європейські країни. Таку заяву зробив відомий лікар Євген Комаровський в інтерв'ю Аллі Клименко. Відео з'явилося на його каналі в...

Хіти тижня. "Ми вже втомилися, але...": Медики Олександрівської лікарні в Києві, що борються з COVID-19, звернулися до українців

вівторок, 7 квітень 2020, 3:00

Лікарі закликали співгромадян не турбувати їх із найменошого приводу, але водночас і не намагатися затягувати зі зверненням, якщо справді захворіли. Так, Антоненко розповіла про людей, які приїжджають в інфекційний корпус і починають його штурмувати з ...