Хіти тижня. "Виродки": Мосійчук обізвав телеглядачів за зауваження про його нетверезий стан (відео)

Нардеп після коментарів по телефону про його нетверезий стан заявив, що дзвінки цих людей "направляють із певного центру".

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук прийшов на прямий ефір телеканала ZIK, імовірно, в нетверезому стані. Про це в ефірі сказали телеглядачі, які телефонували на телефонну лінію телеканала, передають Патріоти України.

Один із глядачів заявив: "На мою думку, Мосійчук знаходиться у нетверезому стані у вас у студії". На що нардеп сказав: "Ви можете оцінювати як завгодно. Я знаходжуся у стані, в якому я є".

Ще один чоловік запропонував нардепу "чекушечку" або келих пива, у відповідь Мосійчук заявив: "Мені треба принести [нардепа від Радикальної партії Андрія] Лозового, який здохне разом зі "своей прокуреною и пропитою печенню".

"Усі ці потвори, які дзвонять і розповідають: нетверезий стан, ідіот, дурак і тому подібне... Це все люди, яких направляють із певного центру. Господи, дай їм розуміння", – сказав нардеп після дзвінка жінки, яка попросила його перепросити в глядачів і піти зі студії.

Хіти тижня. VIP-пацієнти: Хто з українських топ-політиків заразився коронавірусом

четвер, 2 квітень 2020, 16:30

Хворі представники законодавчої влади знаходяться або в Олександрівській лікарні Києва, або лікуються вдома в режимі самоізоляції. Коронавірусна хвороба поширюється в тому числі і серед вищих чиновників. У число осіб з підтвердженим COVID-19 увійшли на...

Хіти тижня. Коронавірус вразив всесвітньо відомого письменника

четвер, 2 квітень 2020, 16:00

Письменник наголосив, що невдовзі розповість детальніше про стан свого здоров'я та симптоми Covid-19. Проте поспішив заспокоїти прихильників, що його особисті побоювання щодо смертельного вірусу були значно страшнішими, ніж виявилися в реальності. Тому...