Хіти тижня. Вирвали фантастичну перемогу вдесятьох: Україна подолала чемпіонів Європи і з першого місця вийшла у фінал Євро-2020

Бо ми браття, козацького роду! А сьогодні таки козацьке свято!

Збірна України з футболу пробилася на чемпіонат Європи-2020. 14 жовтня в домашньому матчі українці обіграли діючих чемпіонів Європи збірну Португалії з рахунком 2:1, зазначають Патріоти України.

Для виходу на європейську першість українцям вистачило б і нічийного результату з Португалією, однак команда Андрія Шевченка виграла у головного фаворита своєї відбіркової групи і гарантувала собі перше місце в ній.

Ще в першому таймі голами у складі збірної України відзначилися Яремчук і Ярмоленко, хоча ще до перерви і третій м'яч міг побувати у воротах гостей.

Після перерви португальці активізувалися і змогли скоротити відставання на 73-й хвилині, коли з пенальті відзначився Роналду. Відзначимо, що 11-метровий був призначений за гру рукою Степаненка в штрафній, за що українець отримав другу жовту картку і був видалений.

Таким чином, Україна вийшла на Євро-2020 з першого місця в групі. Попереду в українців матч з сербами, який вже нічого не вирішує.

В Україні можуть різко змінити розмір пенсій: Стало відомо, чого чекати

п’ятниця, 19 квітень 2024, 5:58

В Україні - найнижчий пенсійний вік в Європі. Це єдина перевага нашої пенсійної системи, яка частково пояснює і її проблеми. Зараз на пенсії у середньому українець може отримувати менше ніж 30% від своєї зарплати. Це критично низький показник, передают...

"Літній сеньйор просто спить?": Бразилійка привезла в інвалідному візочку до банку труп, на котрого намагалась оформити кредит

п’ятниця, 19 квітень 2024, 4:15

У вівторок, 16 квітня, в Ріо-де-Жанейро жінка принесла в банк труп літнього чоловіка, щоб спробувати отримати кредит. Про це повідомляє бразильський телеканал TV Globo. . Зокрема, Еріка де Соуза Вієйра Нунес хотіла отримати кредит у розмірі 17 000 ре...