Хіти тижня. "И послали ее нах*й, так бывает на Урале...": Шнуров у нецензурній формі висміяв Собчак після нападу ченців

Російський музикант і співак Сергій Шнуров зухвало прокоментував напад на знімальну групу Ксенії Собчак в Середньоуральському жіночому монастирі, що знаходиться під контролем повсталого проти РПЦ і світської влади РФ схиігумена Сергія Романова.

Ксенія Собчак і Сергій ШнуровШнур в звичній для нього жартівливо-саркастичній манері зазначив, що Собчак "кортить потрапити у халепу", вона постійно хоче хайпа. Вірш він опублікував на особистій сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Також він вказав, що Собчак постійно лізе туди, де її не чекають, при цьому потім скаржиться на те, що їй грубо дають відсіч. Артист висміяв інцидент, що стався з Собчак і пригадав їй скандал, який раніше виник навколо недоречного жарту на тему згвалтування співака Стаса Кошстюшкіна.

Далі наводимо повний текст вірша:

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...