
У Росії начальник карного розшуку відділу МВС Московського району Щукино В'ячеслав Горнєєв і його підлегла Тетяна Пуришева зробили селфі на фоні тіл померлих людей з судового моргу, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
За таку витівку поліцейських і ще трьох їхніх начальників звільнили з правоохоронних органів, повідомляє пресслужба МВС РФ. Поліцейських звільнили "в зв'язку з вчиненням проступку, який ганьбить честь співробітника органів внутрішніх справ".
Фото Горнєєва і Пуришевоє знайшла дружина майора , яка запідозрила чоловіка в зраді.
У морг, де була зроблена ця фотографія, Пуришеву направляли для роботи з непізнаними тілами – вона повинна була знімати відбитки пальців, встановлювати прикмети і шукати їх по різних базах. У день, коли було зроблено фото, Пуришева і Горнєєв були разом.
Дружина поліцейського, після виявлення знімка, вирішила йому помститися і відправила фотографію журналістам і керівництву ГУ МВС по Москві.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...