Хіти тижня. "Их уже не спасти": У Києві підлітки влаштували "дикі" танці біля хреста і розлютили мережу (відео)

У мережі опублікували відео дивних танців підлітків біля хреста. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний", передають Патріоти України.

Дві дівчини-підлітка вирішили повеселитися, проте їх розвага стала схожою на богохульство. Вони влаштували непристойні танці поблизу дерев'яного великого хреста.

На кадрах видно, що дівчата відпочивали з компанією. Але тільки вони вирішили так потанцювати, вибравши дивну музику для відео. Далі підлітки опублікували його в соціальній мережі Instagram. Підписали відео як "Божественна туса".

У мережі прокоментували інцидент.

Померли в один день: У Львові COVID-19 за добу забрав життя відомих у місті журналістки, підприємця та професора

четвер, 6 серпень 2020, 18:53

Троє відомих львів’ян померли за одну добу від коронавірусу (COVID-19). Як повідомляє "Еспресо.Захід", на 53-му році життя померла головна редакторка газети "Бойківська думка" Іванна Русин. Вона була випускницею факультету журналістики Львівського наці...

З архіву ПУ. Пустеля насувається: У східному Криму зникла вода

четвер, 6 серпень 2020, 18:30

Камені з неба все більше і більше, і б'ють все болючіше і болючіше... Літом 2019 року безводна пустиня вже налякала окупантів. Про це у червні 2019 року у своєму блозі пише Ген Рез, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "На дачных участк...