Хіти тижня. З порожньої картки українця списали кошти: У "ПриватБанку" розповіли, що сталося

Як пояснив клієнт, з його картки для безпечної оплати в інтернеті, були списані кошти, яких там не було.

У жителя України з порожньої карти ПриватБанку були списані кошти. Як написав потерпілий користувач на сайті "Мінфін", гроші зникли з карти з нульовим балансом. Він звернувся до представників банку з проханням роз'яснити ситуацію, повідомляють Патріоти України.

Як пояснив клієнт, з його картки для безпечної оплати в інтернеті, були списані кошти, яких там не було. "Так не буває, (карта була тільки для здійснення безпечних виплат через інтернет, як це і рекламується банком) прошу пояснити, як таке сталося, а також чому відсутнє інформування про таку безглузду подію. Виходить, що можна зняти гроші з віртуального рахунку, на якому грошові кошти відсутні", - написав клієнт у своїй скарзі.

В ПриватБанку відреагували на скаргу клієнта і пояснили, як могло статися списання коштів. Вони зазначили, що клієнти часто залишають дані своєї картки на сторонніх сайтах. При цьому клієнти проходять авторизацію і дають згоду на подальше списання коштів з цієї карти без додаткового дозволу.

"В подібній ситуації, відв'язати картку можна в особистому кабінеті даного сайту або сервісу", - повідомили представники банку. Також вони звернулися до клієнта і пообіцяли перевірити платежі по даній карті, і опротестувати списання коштів за результатами збору інформації.

Людській організм довго зберігає пам'ять про пережитий біль: Вчені здивували висновком

понеділок, 22 квітень 2024, 9:55

Людській організм зберігає в макрофагах "спогади" про біль, який людина відчула у ранньому віці, що стає одним з основних елементів імунної системи, передають Патріоти України. У повідомленні вказується, що науковцям з Дитячого центру Цинцинатті вдал...

Оце так: П'ятеро ухилянтів спокійно пішки перейшли в Угорщину - один перевдягся у піксель

понеділок, 22 квітень 2024, 9:48

Кадри з прикордонної відеокамери зафіксували, як вранці 20 квітня група з 5 чоловіків незаконно перетнула українсько-угорський кордон поблизу села Дийда в Закарпатській області, передають Патріоти України. На відеозаписі видно, як четверо цивільних ос...