Хіти тижня. З життя "хохляцьких скреп": Олександр Цекало викупив власне прізвище у рідної сестри Віри Брежнєвої заради молодої дружини

Молода дружина 58-річного Олександра Цекала відмовилася брати прізвище чоловіка до тих пір, поки її носить його ексдружина Вікторія.

Вікторія Галушка і Олександр Цекало

Відомо, що після розлучення сестра співачки Віри Брежнєвої не поміняла документи і по паспорту залишилася Цекало, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Заради четвертої дружини, художниці Дарини Ервін, продюсер запропонував ексдружині Вікторії вигідну угоду. Продати йому прізвище Цекало і знову стати по документам Вікторією Галушкою.

Повідомляється, що сестра Брежнєвої погодилася на умови батька її двох дітей. Примітно, що Цекало навіть найняв адвоката, який простежить за зміною документів.

Олександр Цекало та Вікторія Галушка були одружені близько 10 років. У пари народилися двоє дітей, але це не врятувало шлюб. Цекало кинув сестру Брежнєвої і раптово одружився на 27-річній художниці Дарині Ервін.

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

З архіву ПУ. Тут загинули 300 тис. осіб: Фотограф показав моторошні знімки з ''дороги смерті'' Сталіна

субота, 18 січень 2020, 23:55

Помічники радянського диктатора знали, що його мрія побудувати залізницю в цьому районі не увінчається успіхом, але ніхто йому не наважився про це сказати. Новозеландський фотограф Амос Чаппл зробив знімки недобудованої залізниці "Чум - Салехард - Ігар...