Хіти тижня. З життя "хохляцьких скреп": Олександр Цекало викупив власне прізвище у рідної сестри Віри Брежнєвої заради молодої дружини

Молода дружина 58-річного Олександра Цекала відмовилася брати прізвище чоловіка до тих пір, поки її носить його ексдружина Вікторія.

Вікторія Галушка і Олександр Цекало

Відомо, що після розлучення сестра співачки Віри Брежнєвої не поміняла документи і по паспорту залишилася Цекало, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Заради четвертої дружини, художниці Дарини Ервін, продюсер запропонував ексдружині Вікторії вигідну угоду. Продати йому прізвище Цекало і знову стати по документам Вікторією Галушкою.

Повідомляється, що сестра Брежнєвої погодилася на умови батька її двох дітей. Примітно, що Цекало навіть найняв адвоката, який простежить за зміною документів.

Олександр Цекало та Вікторія Галушка були одружені близько 10 років. У пари народилися двоє дітей, але це не врятувало шлюб. Цекало кинув сестру Брежнєвої і раптово одружився на 27-річній художниці Дарині Ервін.

Хіти тижня. Про колишнє життя можна забути? Вчені знайшли незвичайний наслідок COVID-19 у пацієнтів, які перехворіли

п’ятниця, 25 вересень 2020, 3:00

Одним з головних наслідків коронавірусу після одужання людини є втома. Більше половини людей, що видужали, повідомляли про цю ознаку. Про це повідомляється у дослідженні журналу MedRxiv, передають Патріоти України. В ірландській лікарні вивчили історії...

Хіти тижня. Дружина - ровесниця його внучки: 90-річний Чапкіс одружився в четвертий раз

п’ятниця, 25 вересень 2020, 0:35

Обраниця хореографа молодша за нього на 51 рік. Український хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. Про це 90-річний артист повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу, передають Патріоти ...