Хіти тижня. "Зачотний препод!": Вчитель сільської школи з Буковини задекларував мільярдну зарплату

Вчитель школи в селі Рокитне Чернівецької області Леонід Цуркан задекларував майже 2,4 мільярди гривень зарплати за 2018 рік.

Про це свідчать дані сайту "Єдиний державний реєстр декларацій". Відзначається, що Цуркан також є депутатом Рокитнянської сільської ради, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

Відзначається, що вчитель задекларував 2 390 004 093 гривень як заробітну плату, отриману за основним місцем роботи. Також слід зауважити, що відповідні доходи в педагога зросли за один рік. У декларації за 2017 рік він зазначив дохід 117 тисяч гривень, а за 2016 рік Цуркан заробив всього 71 тисячу гривень.

Згідно з декларацією, вчитель не володіє жодним житлом, не має транспортних засобів, цінних паперів і не є бенефіціаром юридичних осіб.

Декларація за 2018 рік

Декларація за 2017 рік

Декларація за 2016 рік

Хіти тижня. "Коронавірусний бунт": Китайці заявили, що розірвали б Україну через сутички у Нових Санжарах

середа, 26 лютий 2020, 23:05

Відео з масовими протестами в Нових Санжарах потрапило на сторінки китайських ЗМІ і викликало там ажіотаж. Громадяни КНР висловили думку, що така поведінка українців свідчить про те, що їх дуже легко перемогти у війні. Про це написав на своїй сторінці ...

Дивна загибель бізнесмена в Києві: Фото записки, де він називає винних в своїй смерті

середа, 26 лютий 2020, 22:54

Зброю, з якої було зроблено постріл, Леонід Вульф придбав у свого знайомого, учасника антитерористичної операції. На місці загибелі бізнесмена Леоніда Вульфа було виявлено передсмертну записку, в якій повідомляється про причини самогубства. Про це з по...