На околицях захаращеного дикими деревами Чорнобиля сфотографували унікальну тварину. Співробітник заповідника випадково надибав на козулю кремового кольору, зазначають Патріоти України.
"Ось такий кремовий екземпляр козулі зустрівся мені сьогодні. Окр. міста Чорнобиль, 16.02.2022", - йдеться під фото у Facebook Сергія Домашевського.
Додамо, що у раціон козулі входить зелене листя, бруньки, кора, молода хвоя, лишайники, вона всеїдна і невибаглива.
До того ж у дикій природі козуля живе в мішаних і листяних лісах і в лісостепах. У хвойних лісах вони зустрічаються рідко. Також тварини уникають суцільних лісів та тримаються галявин і околиць лісів.
Тривалість життя європейської козулі в дикій природі - до 12 років.
У мережі під фото користувачі з захватом відреагували на публікацію:
Українські науковці, що працюють на антарктичній станції "Академік Вернадський", підняли прапор бригади Національної гвардії "Азов". Цей жест став вшануванням українських військових і здійсненням мрії оборонниці Маріуполя Валерії Суботіної з позивним "...
Молитва, яку планували виголосити на богослужіннях із нагоди річниці війни в Україні, викликала розбіжності у Фінській православній церкві. Вона була схвалена главою церкви, архиєпископом Ілією, але натрапила на спротив митрополита Арсенія. Про це пові...