
Артистка виступила у Санкт-Петербурзі і похвалилася відвертими, а місцями навіть розпусними знімками зі свого концерту. Більше того, артистка зізналася в любові до російського міста, написавши відповідний пост у своєму Instagram-акаунті, передають Патріоти України.
"Saint Petersburg it was amazing! I'm in love with you" (Санкт-Петербург, це було чудово! Я закохана в тебе. — Ред)", — написала MARUV у підписі до знімків.
Ця заява і стала причиною гніву багатьох фоловерів, які розкритикували співачку за те, що вона розважає публіку в країні-агресорі, коли в Україні йде війна. Також артистці вкотре дорікнули за вульгарність і неприпустиму поведінку на сцені.
"Ось так нає**ла весь народ. Зробила із себе жертву, прогриміла на весь світ відмовою від Євробачення, а сама спала і мріяла про Росію. Я від самого початку не вірила в "суворість контракту". Хитра дівчинка", — написали у коментарях.
"Тобі самій не гидко виступати перед ними? Через таких людей наша країна на дні", — дорікнули MARUV користувачі мережі.















Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...