Хіти тижня. "Закрий свою плюгаву морду!": Герой України поскандалив у прямому ефірі з популярним блогером (відео)

Герой України Степан Хмара і блогер Андрій Полтава поскандалили через добровольців на Донбасі, яким не дали українське громадянство.

Суперечка між учасниками відбулася під час програми "Гра Z вогнем" на телеканалі ZIK, у результаті якої Хмара виплеснув у блогера склянку води, передають Патріоти України.

Так, Полтава зазначив, що п'ятий президент України Петро Порошенко не зміг надати громадянство росіянам, білорусам, які брали участь у бойових діях, тому що вони не пройшли всі необхідні процедури в Міграційній службі України. "Якби був відповідний закон, Порошенко спокійно б надав усім українські паспорти", – сказав він.

На що Хмара зазначив, що президент має право у виняткових випадках і за певні заслуги самостійно надавати українське громадянство. "Але вони вимагали від людини отримати довідку від нашого ворога, з країни, яка воює проти України!" – обурився він.

А також обізвав Полтаву "плюгавим порохоботом". "Закрий свою плюгаву морду!" – висловився Хмара.

Час - гроші в незвичному ракурсі: Tesla почала прийом замовлень на Roadster за дуже демократичною ціною

понеділок, 5 червень 2023, 4:20

Фанатам Tesla доведеться почекати, щоб отримати чергову модну новинку від Маска. Компанія Tesla знову приймає замовлення на “довгобуд” Roadster. Форма для замовлення електричної дводверки з'явилася на офіційному сайті Tesla 1 червня: там бажаючим пропо...

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...