Хіти тижня. "Зашквар на зашкварі": Усик зняв "російське" відео і розлютив українців

Чи не занадто українському боксеру подобається російське кіно?

Непереможний український важковаговик Олександр Усик (16-0, 12 КО) в своєму підготовчому таборі в Каліфорнії повторив сцену з російського серіалу "Бригада", передають Патріоти України.

"Гаразд, слухайте пацани, тільки зрозумійте мене правильно. Потрібно їхати на тренування. Тренуватися треба мені, а зачеплять вас", - перефразував українець частину діалогу героя Сергія Безрукова.

В оригіналі сцена виглядає так:

Такий косплей не знайшов схвалення у українських уболівальників. "Ва*не ва*не дно ... воно робить максимум, щоб відвернути від себе українського вболівальника. І залучити ва*ного, відповідно", "Зробив пародію на ка*апське бандитське кіно. Це дуже класно лягає в канву "відео з Шарієм", "Крим - ета Крим", "РПЦ - фарева" і т.д. Нафіга нам такі патріоти? Тільки імбіцильну логіку "якщо ти такий патріот, то йди в окопи" не пропонувати", - лаються користувачі в мережі.

Штраф може вирости в 17 разів: Українським водіям в Раді готують "сюрприз"

вівторок, 22 вересень 2020, 21:28

Автори законопроекту очікують, що такий крок дозволить підвищити рівень безпеки на дорогах. На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроект, який передбачає значне збільшення штрафів за їзду без паска безпеки. Так, штраф може зрости у 17 разів. П...

В Раді збираються зобов'язати велосипедистів кататися в шоломах

вівторок, 22 вересень 2020, 21:15

У деяких країнах шолом обов' язковий для всіх велосипедистів без винятку — Австралії, Новій Зеландії, Сингапурі та Аргентині. В Україні хочуть зобов'язати роверистів надягати захисний шолом, пояснюючи це тим, що він рятує життя велосипедиста, якщо той ...