Хіти тижня. "Заслуговує особливої ​​поваги": Брат легендарної української співачки працює комбайнером

Рідня Софії Ротару живе скромно...

Рідний брат багатої і знаменитої Софії Ротару трудиться на зернозбиральному комбайні. Про це розповів син співачки Руслан Євдокименко в Інстаграмі, передають Патріоти України.

"Ось так почався трудовий тиждень брата моєї мами Анатолія Михайловича! Пишаюся Сім'єю!" - написав син зірки в мікроблозі. На знімку чітко видно, як чоловік за кермом зернозбирального комбайна трудиться в полі.

Користувачі мережі неоднозначно сприйняли цю інформацію. Одні впевнені, що Ротару цілком забезпечена, щоб фінансово допомогти рідному брату. Інші вважають правильним, що родич, незважаючи на великі статки сестри, продовжує працювати.

"А Софія Михайлівна з Вами? Хотілось би Побачити її світлини", - запитує шанувальник.

"Робота в полі завжди заслуговувала особливої поваги", - додав інший.

Трагічно загинув видатний український спортсмен, чемпіон світу і Європи, учасник Олімпіади-1996

неділя, 27 вересень 2020, 8:25

У 69-річному віці не стало видатного українського майстре кульової стрільби Олександра Михайловича Близнюченка. Про це сповіщає офіційний сайт профільної Федерації. Причини смерті не вказуються, але речення «адміністрація висловлює свої співчуття рідни...

Нелюди Лукашенка вбили дитину: Жінку при надії схопили біля її домівки, у відділку били в живіт не зважаючи на благання

неділя, 27 вересень 2020, 8:10

Карателі сплутали нещасну з організаторкою протестів у обласному центрі і намагались зшити "ліву" справу, б'ючи в живіт і погрожуючи розправою над старшою дитиною та її мамою. Жителька Гродно втратила дитину після того, як її затримали біля будинку, ві...