Хіти тижня. Завжди добиваються свого! Чотири найсильніших знаки Зодіаку - відрізняються рішучістю і лідерським характером

Деякі з нас володіють сильним характером і вважаються більш напористими, ніж інші. Ці якості допомагають швидше зробити правильний вибір і прийняти будь-яке рішення. Астрологи видання Оfficielles відзначили чотири найвідважніших знаки зодіаку. Вони впевнені в собі і мають лідерські якості, передають Патріоти України.

Скорпіон

Рішучі і дуже критичні Скорпіони без вагань змінять весь план, якщо він їм не підходить. Їхні амбіції також надають їм сильний характер, тому що вони готові на все, щоб досягти своїх цілей. Вони відразу заявлять про себе, перш ніж хтось зробить це за них.

Лев

Леви природжені лідери і точно знають, як бути в центрі уваги і зробити так, щоб їхня думка була почута. У них також є вроджена здатність прогнозувати все, що дозволяє їм бути надзвичайно впевненими в собі.

Овен

Безстрашний представник цього знаку буде діяти по своїй волі і ніяк інакше. Він нікому і нічому не дозволить стати на його шляху. Вольовий ентузіазм іноді заважає йому зазирнути далеко в майбутнє.

Рак

Народжені під сузір'ям Рака вважаються дуже чутливими, але сильними людьми. Вони впевнені в собі і можуть адаптуватися до багатьох ситуацій. Раки вважаються вірними друзями, які завжди допоможуть.

Страхолюдні автівки радянського автопрому, в порівнянні з якими навіть кострубатий "Москвич" може здатися "Мерседесом" (фото)

субота, 27 листопад 2021, 17:22

Вухастий, горбатий, Козел та інші - це жахіття колись називалося власною машиною. Тему радянського автопрому навіть фанати тих часів обходять стороною, визнаючи ці засоби пересування справжнім мотлохом. Радянські машини часто ламалися, були максимально...

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...