Хіти тижня. Зеленський прийняв гучне рішення по "євробляхах"

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що продовжує пільговий період, протягом якого власників нерозмитнених авто, які знаходяться в Україні з порушеннями, не штрафуватимуть. Про це йдеться в карті проходження документа на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Цим законом тривалість такого пільгового періоду продовжується на 90 днів, до кінця листопада 2019 року. 12 вересня Рада прийняла закон, який переносить введення штрафів за порушення митного режиму перебування машин з іноземною реєстрацією в Україні. За нього проголосувало 284 депутата.

Відзначимо, що попередній період звільнення від штрафів тривав до 22 серпня. Тоді вступили в силу наступні штрафні санкції:

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...