Хіти тижня. Зголені брови: У світі набирає популярності дивний тренд (фото)

У соцмережі TikTok набирає популярність новий тренд - The Fox Eye Challenge (лисячі очі челлендж). Так, дівчата, які хочуть бути схожими на модель Кендалл Дженнер, збривають брови на камеру, передають Патріоти України.

Відповідні відео опубліковані на сайті TikTok. Варто зазначити, що дівчата не повністю позбавляються від брів, а лише від куточка. Адже потрібно домогтися ефекту, щоб зовнішня частина не "опускалася", а залишалася прямою лінією, яку після потрібно домалювати.

Зазначимо що макіяж брів Кендалл Дженнер став популярний серед її фанатів на початку лютого, і тепер вони намагаються відтворити його в домашніх умовах. Однак найчастіше це призводить до епічних фейлів.

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.