
У Полтаві померла 25-річна жінка, яку вранці в суботу, 12 жовтня, покусала зграя бродячих собак, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
В поліцію про те, що трапилося заявила жінка, яка випадково помітила, що відбувається. До слова, копи знайшли потерпілу вже без свідомості. При цьому правоохоронцям самим довелося відбиватися від буйного стада псів, в хід пішли газові балончики.
Так ось, через добу після нападу тварин молода мешканка Полтави померла в реанімації.
"Після надходження в лікарню постраждала добу перебувала в стабільно важкому стані. У неї було діагностовано сильне переохолодження, скальпована рана голови і множинні укушені рани на тілі. Поки не можна однозначно сказати, що саме призвело до летального результату. Тому чекаємо результатів судмедекспертизи. Але за фактом смерті відкрито кримінальне провадження", - повідомила прес-офіцер ГУНП в Полтавській області Поліна Ларіна.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...