Хіти тижня. Згвалтування і тортури в Кагарлику: Колишній чоловік потерпілої розкрив несподівані деталі

Колишнього чоловіка дівчини, яку побили і згвалтували у відділенні поліції Кагарлика Київської області, хотіли зробити підозрюваним у справі про пограбування магазину.Олександр Пономаренко розповів ТСН, що його також викликали на допит в той вечір, Патріоти України.

"Я їздив до райвідділу, мене звали ввечері до відділку, але я йому (Миколі Кузіву) сказав – якщо треба мене допитувати, викликайте вранці, я візьму людей, які знають, де я був, і підтвердять, що ніяких магазинів не було", – зазначив він.

Пономаренко уточнив, що він спілкувався з другим потерпілим, а також водієм Михайлом, який підвозив Нелю до відділення поліції.

"Цей пацан, який був в райвідділі (другий потерпілий), говорить, що над ним так знущалися в райвідділі, так били, що він готовий був у всьому зізнатися і все сказати. Його викликали на допит і, як я зрозумів, його там змусили сказати, що нібито під час злочину були він, Неля і я", – зазначив він.

Також колишній чоловік Нелі підкреслив, що спілкувався з нею після події і він готовий брати участь в процесі. За його словами, дівчині зараз важко про говорити про все. Щодо водія, то той розповів Пономаренку, що не знав про жорстокість, яка відбуватиметься.

З архіву ПУ. Російський філософ самоізолювався в лісі і загинув наглою смертю, повторивши долю Сократа

понеділок, 12 квітень 2021, 22:30

У Ленінградській області (РФ) чоловік, що називав себе мандрівником і "філософом добровільної простоти", самоізолювався в лісі і помер від отруєння. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", зазначають Патріоти України. Мандрівник Олександр Но...

"Кіров гад": Стелу на в'їзді до Кропивницького дотепно "декомунізували" (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 22:28

Невідомі активісти перетворили стару назву міста на стелі - "Кіровоград" - на напис "Кіров гад". Тепер Кропивницький зустрічає подорожувальників стелою з написом "Кіров гад". На в'їзді з миколаївського напрямку невідомі частково демонтували стару назву...