Хіти тижня. Жертв було кілька десятків: У будинку експоліцейського виявили "кладовище" з тілами вбитих жінок (фото, відео)

У Сальвадорі під час обшуку будинку колишнього поліцейського виявили кілька ям із тілами вбитих людей. Здебільшого жертвами були жінки, повідомляють Патріоти України.

На моторошну знахідку поліція натрапила в рамках розслідування справи про вбивство доньки й матері, у якому підозрювали експравоохоронця.

Почувши про страшну знахідку, до поліції почали приходити родичі жінок і дівчат, яких вважають зниклими безвісти. Прокурори припускають, що в будинку експравоохоронця можуть виявити ще й тіла дівчат двох, семи й дев'яти років.

Слідчі підозрюють, що жіночих тіл приблизно 40, і поховати стільки жертв самотужки підозрюваний не міг. Тож видали ордер на арешт дев'ятьох людей, які могли бути його спільниками. На ексгумацію тіл знадобиться орієнтовно місяць.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....